Trendbet Şikayetleri ve Yorumları

Son devresinin adından sıkça söz ettiren Haber ve çevrimiçi Oyun sitesi Trendbet sektördeki konumunu yavaş yavaş bulmaya ve yukarılara tırmanarak tercih edilen bir site haline gelmeye başlamaktadır. Trendbet’nın Türkiye piyasasına bu hızlı girişi gerçekte ekibinin Avrupa piyasasındaki tecrübesi ve başarılı geçmişi bulunmaktadır. Avrupa sektöründe yakaladıkları başarılı grafik vasıtası ile Trendbet Türkiye piyasanın kapıları açılmış ve bu piyasada da kısa vakitte belli bir noktaya gelinmiştir. Sizlere Trendbet sitesi ile alakalı sektörde oluşturulan ve internet içerisindeki forumlarda ve alakalı alanlarda oluşturulan yorumlar ve şikayetler üstüne bilgilendirme gerçekleştirme istiyoruz.

Trendbet sitesi ile alakalı gerek müşteriler nezdinde gerekse sektör oluşturulan olumlu yorumlar sizinde kulağına gelmiştir. Genellikle para yatırma ve çekme hızları, sitenin para çekimlerindeki olumlu ve hızlı tavrı, Haber miktarlarının fazlalığı, Oyun ve slot oyunlarındaki başarı ve ayrıntılılıkta ve tabi ki hızlı ve akılcı aksiyonlar alabilen canlı destek hattı hizmeti ile müşteriler arasında fazla bir memnuniyet sağlamaktadır. Trendbet genel olarak sağladığı bu hizmetler ile sektördeki hizmet ortalamalarının üstüne kolaylıkla çıkabilmiş ve sektördeki hizmet niteliğinin de müşteriler lehine yükselmesine sebep olmuştur.

Trendbet ile alakalı oluşturulan olumlu yorumlar yanı sıra olumsuz birtakım şikayetler de bulunmakta. Şikayetleri incelediğimiz vakit Trendbet’nın bu şikayetleri %95 oran hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduğu ve genel şikâyet sebeplerinin ise site erişim sıkıntısı, bonusun hesaba geç tanımlanması aksilikleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu aksilikler ciddi anlamda bir aksilik teşkil etmemekle eş güdümlü aksilikler kısa vakitte çözüme kavuşturularak müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Trendbet müşteri talep ve şikayetleri konusu ile alakalı son derece hassas bir site manzarası vermekte ve bu talep şikayetleri ile alakalı başarılı bir geri bildirim mekanizmasına sahip bulunduğu görülmektedir. Müşteri geri bildirimleri hassaslıkla incelenerek eğer gerekliyse sistemsel düzenlemeler, iyileştirmeler ve geliştirmeler yapılarak ilerikine karşılaşılabilecek rastgele bir aksilik ya da bugünkü müşteri gereksinimleri karşılanmaktadır. Müşteri geri bildirimleri vasıtası ile Trendbet kendi kendini besleyen bir müşteri memnuniyeti sistemi kurmuş ve bu sistemi başarı ile sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir